Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Bag 14997215

nr 1499 7215

Bag

Keepall, Louis Vuitton. Längd: 45 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 18:19:26